ALIEXPRESS -moja opiniadooooobry wieczór Państwu!

cześć,
ostatnio mega podjarałam się stronką, aplikacją, portalem ( cokolwiek), które istnieją już od chyba dłuzszego czasu. Ogólnie nazwa itenieje już na rynku od długiego czasu, ale ja jestem osobą, która lubi oldschool, czyli wyjść, dotknąć ( do sklepu! ) albo sprzwdzone strony internetowe. Kochana Ola, która co pare tygodni naprawia mi rzęsy powiedziała mi o stronie, gdzie przesyłka trwa od 1.5 do paru tygodni, ale ogólnie wszystko jest mega tanie... mówię : ta, ale pewnie chińszczyzna, co? no tak, ale plus jest taki, ze ludzie zostawiają opinię ze zdjęciami, a produkty przychodzą w całkiem dobrym gatunku! Zamówiłam torebkę, 1.5 tyg - jest u mnie! w jakim stanie? w takim samym jak te przedmioty z wszystkiich odzieżówek ( bershka, h&m, stradi czy river island) ! wszsytko mega tanie, tylko na przesyłkę czeka sie znacznie dłużej! ja czekałam 1.5, co jest super, jak na całą azje! z resztą- każdy prokut jest opisany w doskonały sposób - włącznie ze średnim czasem oczekiwania na przesyłkę! tzw. feedback od użytkowników zazwyczaj jest udoskonalony realnymi zdjęciami, także mega dobrze. filtry na stronie są mega przydante, można znaleźć rzeczy najchętniej zamawiane, czy najdroższe itd. od torebek, bielizne, buty, komputery, poduszki, nasiona po żarówki! śledzenie zamówienia- możliweplusy:

  • filtry
  • feedback
  • czas oczekiwania
  • niska cena
  • śledzenie paczki
  • informacje mailowe
  • darmowa przesyłka


minus:

  • czas oczekiwania 

można znaleźć rzeczy małodostepnę, np butterfly pea tea! wszystko co chcecie! polecam !

można sobie ustalić walutę, język - bomba!

https://www.aliexpress.com


sorry za błędy, pisałam na śpiocha, na szybko! podjarana na max!


<div id="MjIyNTAyNDE="><a href="https://activate.bloglovin.com/profile/22250241"><img src="https://activate.bloglovin.com/common/images/badge1.png" width="200" height="92"/></a></div>

Komentarze

Prześlij komentarz


;)

Weeeeelcome!

Since I remember, I have served as a useful source to those seeking inspiration, help, or advice. As a teenager, I finally decided to own that role and be intentional about it. I started writing about my passions, my thoughts, and curious wonderings about our society. After years I founded My Key in life with a mission to give others a taste of what goes on in my mind and way to share with community.

Popularne posty